نماد عقرب در گنج یابی

کژدم یا عقرب یکی از موجوداتی که دارای ۸ پا و یک نیش زهر دار کشنده می باشد. نیش عقرب در نوک دم آن قرار دارد. عقرب ها معمولا شب ها بیرون می آیند. به فعالیت می پردازند. عقرب یکی از کشنده ترین و خطرناک ترین ها در طبیعت می باشد. کژدم‌ها دارای رنگ‌های متفاوتی مانند زرد مایل به قهوه‌ای، قهوه‌ای، خاکستری و سیاه هستند. ولی بخاطر داشتن بدنی تخت و صاف، می‌توانند از شکاف‌هایی به عرض ۳ میلی‌متر به راحتی عبور نیز عبور کنند.

تفسیر نماد عقرب

برای درک بهتر نماد عقرب باید محیط اطراف را با دقت مورد کاوش قرار دهید. عقرب یک موجود خطرناک است به همین علت باید در زمان کاوش بسیار با دقت عمل کنید تا دچار مشکل نشوید. برای پیدا کردن دفینه به وسیله علامت عقرب باید سختی و دشواری بسیاری را متحمل شوید تا به هدف خود برسید.

تفسیر نماد عقرب
تفسیر نماد عقرب

اگر نشانه عقرب در چاه آب یا انبارهای زیرزمینی باشید، دفینه نزیک به نماد است. اگر آثار و نشانه عقرب را درون تونل یا غاری مشاهده کردید در آخر غار به دنبال سنگی باشید که احتمال دارد لانه عقرب زیر آن باشد.هنگام کاوش هر نماد باستانی ، قبل از شروع کاوش حتما باید مسائل امنیتی را رعایت کنید تا با حادثه ای یا تله مکانیکی مواجه نشوید. علامت عقرب به تنهایی علامت خطر می باشد که همراه خود دفینه نیز دارد. در آیین مسیحیت نماد عقرب را بر روی قبر کودکان خوردسال استفاده می کردند و یکی از نمادهای کمیاب می باشد.

نمادهای مشابه

جهت تعمیر فلزیاب ، اجاره فلزیاب و خرید فلزیاب می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز ، نمایندگی فلزیاب تهران با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید.

درباره نویسنده: فلزیاب فروش

درود بر شما کاربران عزیز سایت IKPVDERAK. بنده مدیر این وب سایت دعوت می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب به شبکه های اجتماعی ما مراجعه کنید یا با شماره 09917579001 تماس بگیرد.