مردمان مقدونی (یونانیان) و مردمان اشکانی (ایرانی) نماد سگ را محترم می دانستند و از آن به عنوان سمبل وفاداری، شهامت و نگهبانی یاد می کردند. در طول تاریخ نیز همیشه همواره نزدیک ترین دوست انسان بوده که برای شکار و پاسداری نگهداری می شده است. به همین دلیل معماران باستانی سگ را در قالب مجسمه و نقوش برجسته حکاکی می کرده اند.

نماد سگ در دفینه یابی

نماد سگ در دفینه یابی

تفسیر نماد سگ در گنج یابی

اگر علامت سگ به شکل تندیس باشد، به صورت تندیس و مجسمه باشد به مقبره وزیر دربار اشکانی اشاره دارد که به عنوان نگهبان ساخته شده و با تاکید فراوان اشاره به تله ریزشی دارد. برای رمز گشایی سمبل سگ باید در جهت دید نماد به دنبال غار، تپه و یا تونل تا فاصله هزار متری بود. که مقبره سرداری در همان مکان می باشد.دفینه مخفی شده هفت خمره (کوزه) طلا و وسایل شخصی سردار اعم از کلاه خود، زره و شمشیر می باشد.

زمانی که علامت سگ ردپای سگ بر روی صخره و سنگ باشد به معنای دفینه ای بسیار با ارزش است که متعلق به تاجران یونانی دوران مقدونی می باشد. اگر نماد ردپای سگ باشد به احتمال قوی زیر همان سنگ را باید هفت فرسخ (متر) کاوش کنید و به امانت اصلی دست پیدا کرد. در صورتی که علامت سگ به صورت کامل پیدا شود، باید در سمت دم سگ به فاصله ۷۰ قدم زمین را به وسیله یک فلزیاب کاوش کنید و تونل هایی از جنس سنگ و آهک را پشت سر گذاشت. دفینه موجود همان یاقوت های قیمتی دوره باستان است.

جهت خرید فلزیاب می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

درباره نویسنده: فلزیاب فروش

درود بر شما کاربران عزیز سایت IKPVDERAK. بنده مدیر این وب سایت دعوت می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب به شبکه های اجتماعی ما مراجعه کنید یا با شماره 09917579001 تماس بگیرد.