نماد سنگ صندلی ، جایگاه خدایان باستان بوده که در بعدی از تاریخ مربوط به نشیمنگاه الهه یاد می شود. در ادامه با تفسیر نماد سنگ صندلی که به کشف مقبره های وزیری و دفینه های سلطنتی انجام می باید، آشنا خواهید شد.

نماد سنگ صندلی مقبره وزیری

نماد سنگ صندلی مقبره وزیری
نماد سنگ صندلی مقبره وزیری

آثار و نشانه سنگ صندلی اگر در شیب کوه و بالای تپه قرار داشته باشد بدون شک مربوط به مقبره های وزیر می باشد که باید بر روی سنگ صندلی نشست و سه قدم در جلو نشان سنگ صندلی هدف قرار دارد. اگر علامت سنگ صندلی بدون دسته سنگی باشد، هدف دقیقا در زیر آن و به عمق سه متر مربوط به مقبره وزیری قرار دارد و در صورتی که دارای یک الی دو دسته باشد در جهت دید آن باید به دنبال تپه ای کله قندی باشیم که مربوط به تومولوس یا همان مقبره شاهزاده می باشد. اگر نشانه سنگ صندلی دارای دارای یک جوغن، سوراخ یا حفره باشد مستقیما مربوط به دفینه ای کوچک شامل سکه های طلا و نقره است که باید هفت قدم در جهت پشت آن قدم برداشت و هدف را جستجو کرد.

نماد سنگ صندلی دو نفره

نماد سنگ صندلی دو نفره
نماد سنگ صندلی دو نفره

در صورتی که صندلی دو نفره باشد مربوط به نشیمنگاه و جایگاه نشستن شاه می باشد. اینگونه موارد دارای دفینه های پراکنده بوده و دلیل آن به پیشکش های مردمی که در اطراف آن به عنوان پاداش دفن می نموده اند، می باشد. لذا با یک وسیله جستجوگر راحت تر میشود به اهداف معلوم رسید. در نظر داشته باشید نشانه صندلی بدون هیچگونه شکی از بهترین موارد و علایم باستانی می باشد که بستگی به حالات آن تغییر میکند. در صورتی که صندلی نیمه تمام باشد مربوط به سرداران جنگی کم مرتبه بوده که اشیاء آن لوازم نظامی از حمله اسلحه های مختلف سرد می باشند.

مطالب مرتبط

جهت خرید فلزیاب با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

درباره نویسنده: فلزیاب فروش

درود بر شما کاربران عزیز سایت IKPVDERAK. بنده مدیر این وب سایت دعوت می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب به شبکه های اجتماعی ما مراجعه کنید یا با شماره 09917579001 تماس بگیرد.