همان گونه که اطلاع دارید نقش اپراتور در فلزیابی حتی از تکنولوژی خود دستگاه فلزیاب نیز مهم تر است و موفقیت در کاوش به اپراتور دستگاه فلزیاب بستگی دارد. هر چقدر تجربه اپراتور بیشتر باشد، می تواند بهتر با فلزیاب کار کند و از دستگاه نتایج بهتری را دریافت کند. بنابراین همیشه سعی کنید بهترین تنظیمات فلزیاب را برای منطقه ای که قصد کاوش در آن را دارید، انجام دهید تا کاوش موثر و موفقی داشته باشید. یک اپراتور فلزیاب موفق کسی است که شناخت کاملی از نمادهای باستانی داشته باشد و شناخت کاملی از نوع خاک، ساختار طبیعی و همه عواملی که در کاوش تاثیر دارند را داشته باشد. بنابراین اگر اپراتور بتواند منطقه را خوب بررسی کند می تواند بهترین تنظیمات را برای دستگاه فلزیاب انتخاب کند.

نقش اپراتور در فلزیابی

نقش اپراتور در فلزیابی

نقش اپراتور در فلزیابی چیست

گاهی اوقات دستگاه فلزیاب، یک هدف را سنس می کند و شما با توجه به هشدار دستگاه شروع به حفاری می کنید اما پس از حفاری متوجه می شوید که هشدار دستگاه اشتباه بوده و وقت خود را برای حفاری هدر داده اید. اما یک اپراتور حرفه ای می داند که دستگاه فلزیاب خطا دارد و اگر مکانی را کاوش کرد و دستگاه فلزیاب در آن منطقه هشدار وجود فلز را اعلام کرد؛ آن منطقه را ۳-۴ بار از جهات مختلف دوباره بررسی می کند و نتیجه سنس را با یکدیگر مقایسه می کند، سپس اقدام به حفاری می کند.

اپراتور فلزیاب حرفه ای

شرکت های بسیار در زمینه کاوش فلزات فعالیت دارند و کارشناسان متفاوتی را با قیمت های مختلف، به کاوش در مکان های مختلف ایران میفرستند. اما کدام اپراتور را باید انتخاب کرد یا کدام کارشناس در علم آثار شناساسی تجربه بیشتری دارد؟ آیا کارشناس قابل اعتماد است یا خیر؟ این سوال و سوالات بسیار دیگری در زمان قرارداد بستن با کارشناس در ذهن شما نقش می بندد.

برای هماهنگی با مجرب ترین اپراتورهای ایران می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید یا به اینستاگرام فلزیاب IKPV مراجعه فرمایید