مجموعه IKPV، از بیست سال پیش در زمینه فروش فلزیاب قسطی همکاری خود را با کاوشگران ایران آغاز نمود. در تداوم این همکاری و با توجه به رویه کاری شرکت فلزیاب IKPV و خصوصا این که برای فروش فلزیاب قسطی به این گروه عزیزان، شرایط سخت گیرانه ای وجود ندارد، دایره محصولات درخواستی مشتریان روز به روز گسترده تر گردید. از سال ۱۳۹۷ سایت IKPVDERAK طراحی گردید تا مشتریان محترم این شرکت در ارتباط گسترده تر و ملموس تری با کمپانی IKPV باشند و نیز از طریق فرم های مختلف بتوانند ارتباط بیشتری با کارشناسان فروش فلزیاب داشته باشند و به یاری خدا در تداوم این کار توانسته ایم رضایت مشتریان خود را برآورده نماییم.

فلزیاب قسطی در شرکت IKPV

فلزیاب قسطی در شرکت IKPV

فلزیاب قسطی در شرکت IKPV

همچنین با توجه به درخواست های مکرر سایر هموطنان در سراسر ایران، در پی آن هستیم که هم با توجه به شیوه کاری کمپانی IKPV، نمایندگان فروشی در سایر استان ها و شهر ها دایر نماییم و هم طیف گسترده تری هموطنان بتوانند از فلزیاب تهران خرید فلزیاب قسطی داشته باشند. اکنون نیز در سایت IKPVDERAK امکان ارسال رایگان فلزیاب به تمام نقاط کشور فراهم شده و مشتریان می توانند از طریق تماس با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ سفارش خود را ثبت نموده و فلزیاب قسطی را در محل خود تحویل گیرد. تلاش مجموعه IKPV این است که با ادامه منطقی روال کاری خود، روز به روز خدمات فروش قسطی خود را گسترش دهد و قطعا در این را به راهنمایی هموطنان خود نیازمند است.

درباره نویسنده: فلزیاب فروش

درود بر شما کاربران عزیز سایت IKPVDERAK. بنده مدیر این وب سایت دعوت می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب به شبکه های اجتماعی ما مراجعه کنید یا با شماره 09917579001 تماس بگیرد.