شاید برای شما هم در خرید یک فلزیاب اتفاق افتاده باشد که شرکت تولید کننده، قیمت و گارانتی معقولی را تعیین کرده اما در فروشگاهی دیگر یک فلزیاب تقلبی را با قیمت به مراتب پایین و شرایط گارانتی بهتری عرضه می کند. حتی ممکن است فروشنده جهت جمع کردن خاطر شما گارانتی تعویض دستگاه را ارائه داده باشد. در همین لحظات سوالی به طور ناخودآگاه توسط شما پرسیده می شود: “چگونه قیمت های شما از تولید کننده دستگاه هم ارزان تر است؟” و پاسخی که دریافت می کنید، اداعای های کاذب مانند تعداد کمتر پرسنل و یا سود کمتر دریافتی توسط آن واحد صنفی است. اما آیا واقعا شرایط به همین صورت است که فروشنده فلزیاب تقلبی می گوید؟

فلزیاب تقلبی

فلزیاب تقلبی

فلزیاب تقلبی یا فلزیاب جعلی

حقیقت این است که کالای عرضه شده تقلبی و مشابه نوع اصلی بوده و یا اینکه یک فلزیاب دست دوم بوده، این دلیل ارزان تر بودن ان است. طبق تحقیقات و بررسی های انجام شده، تفاوت نرخ قیمت فلزیاب جعلی، گاه تا ۲۰۰% هم می رسد. بدین ترتیب است که می توان گارانتی شگفت انگیز تعویض وعده داده شده را توجیه کرد. این تفاوت قیمت نه تنها به فروشنده امکان تعویض فلزیاب بدون ضرر را می دهد بلکه می تواند باعث شهرت او در مشتری مداری و ارائه گارانتی واقعی شود.

در برخی از محصولات کمپانی تولید کننده هیچ کدام گارانتی و خدمات پس از فروش برای کالاها ارائه نمی کنند. اما فروشگاه هایی هستند که این خدمات را بر روی محصول با قیمتی پایین تر از قیمت وارد کننده عرضه می کنند. این مورد هم مثل مورد قبلی ذکر شده، نشان از تقلبی، طرح اصلی و یا دست دوم بودن محصولات عرضه شده دارد.

مراقب قیمت های وسوسه کننده باشید و از عرضه کننده های معتبر و خوشنام خرید فلزیاب را انجام دهید

  • محصولات طراح، محصولاتی هستند که به طور ذاتی مشابه فلزیاب اورجینال با کیفیت کمتر کپی سازی شده است! در این نوع محصولات تمرکز اصلی تولید کننده بر حفظ ظاهر و بسته بندی است تا کیفیت چرا که اولین چیزی که خریدار با آن موجه می شود ظاهر کالا است. همین تشابه زیاد خریدار را گمراه و سود هنگفتی را نصیب فروشنده سودجوی فلزیاب تقلبی می نماید.
  • محصولات High Copy، محصولاتی هستند که طور ذاتی اصل محسوب می شود اما بنا به هر دلیل دوباره مورد تعمیر در کارخانه اصلی قرار گرفته و با نشان High Copy عرضه شده و به همین دلیل تولید کننده آن را با قیمت به مراتب نازلتری عرضه می نماید.

جهت خرید فلزیاب اورجینال به همراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

درباره نویسنده: فلزیاب فروش

درود بر شما کاربران عزیز سایت IKPVDERAK. بنده مدیر این وب سایت دعوت می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب به شبکه های اجتماعی ما مراجعه کنید یا با شماره 09917579001 تماس بگیرد.