این روزها تبلیغات گسترده در فضای مجازی کاربران به شک می اندازد که برای کاوش های خود از فلزیاب ایرانی استفاده کنند یا فلزیاب خارجی. قطعا مشتری به یک چیز می اندیشد و آن ارزش کالا است نه قیمت آن. هزینه ای را که صرف خرید فلزیاب می کنید باید حتما به صرفه باشد و برای وی حداکثر بازده از مبلغ پرداختی اش را ضمانت کند.

فلزیاب ایرانی یا فلزیاب خارجی

فلزیاب ایرانی یا فلزیاب خارجی

فلزیاب ایرانی بخریم یا فلزیاب خارجی

شرکت های کوچک و بزرگ بسیاری در سراسر جهان برای مقاصد مختلف اقدام به ساخت فلزیاب می کنند اما متاسفانه وارد کنندگان ایرانی به دلایل مختلفی از جمله نرخ تورم، عدم تطابق سود با مبلغ سرمایه گذاری و هزینه های سر سام آور گمرک و … نمی توانند فلزیاب اورجینال را به قیمت مقرون به صرفه وارد ایران کنند، به همین دلیل بیشتر فلزیاب های خارجی که در بازار موجود است فاقد کیفیت و تقلبی می باشند. پس اگر قصد خرید فلزیاب خارجی را دارید حتما از اصالت محصول اطمینان پیدا کنید.

کاربرد فلزیاب در کشورهای مختلف، متفاوت است. مثلا در کشورهایی مانند استرالیا یا بیشتر کشورهای جهان به دلیل قدمت پایین و عدم وجود دفینه، بیشتر فلزیاب ها با تکنولوژی VLF ساخته می شود که به مقصود کاوش در سطح کم عمق زمین و جستجوی فلزات ریز استفاده می شود. یا از فلزیاب برای پاک سازی میدان های مین و امنیت مکان هایی مانند فرودگاه ها، مدارس و … استفاده می کنند. در مقابل یک فلزیاب ایرانی که معمولا با فناوری PI ساخته شده است برای کاوش در عمق زیاد (بیشتر از ۵ متر) مناسب می باشد.

فلزیاب VLF (فلزیاب فرکانس پایین) محبوب ترین تکنولوژی ساخت فلزیاب در جهان است اما برای کاوش دفینه به هیچ وجه مناسب نمی باشد و تنها برای استفاده های سرگرمی یا مقاصد خواص که نیاز به تفکیک دقیق است ایده آل می باشد. اما با یک فلزیاب ایرانی تکنولوژی PI می توانید انواع هدف ها را در عمق زیاد زمین شناسایی کنید.

معرفی بهترین فلزیاب های ایرانی

معرفی بهترین فلزیاب های خارجی

جهت خرید فلزیاب می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

درباره نویسنده: فلزیاب فروش

درود بر شما کاربران عزیز سایت IKPVDERAK. بنده مدیر این وب سایت دعوت می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب به شبکه های اجتماعی ما مراجعه کنید یا با شماره 09917579001 تماس بگیرد.