فلزیاب اندروید

فلزیاب یا طلایاب چیست

فلزیاب یا طلایاب دستگاهی برای شناسایی اشیاء فلزی مخفی و یا گم شده درون زمین، دیوار و یا اجسام دیگر است. دستگاه فلزیاب میدان های مغناطیسی را در اطراف کویل ( لوپ فلزیاب ) ایجاد می کند. وقتی که شئ فلزی در محدوده میدان مغناطیسی قرار گیرد شیدت میدان مغناطیسی تغییر کرده و دستگاه فلزیاب با این تغییرا متوجه وجود فلز در اطلاف لوپ خود خواهد شد و آن را شناسایی و اطلاع می دهد. هر چقدر شدت میدان مغناطیسی تولید شده توسط دستگاه بیشتر باشد عمق کاوش فلز نیز بیشتر خواهد شد. عمق جستجو توسط فلزیاب با توجه به اندازه، شکل، جنس و قدمت فلز تغییر می کند (کمتر یا بیشتر می شود).

فلزیاب اندروید

اگر شما تا به حال یک پیچ کوچک یا ورقه فلزی را بر روی فرش ضخیم گم کرده اید، می دانید چقدر سخت است که آنها را پیدا کنید. با یک نرم افزار فلزیاب اندروید شما میتوانید تلفن اندریود خود را به یک تبدیل کنید. با استفاده از این نرم افزار شما فقط می توانید اشیاء فلزی کوچک را پیدا کنید قبل از اینکه به به طور تصادفی بر روی آنها قدم بردارید یا قبل از اینکه آنها را با جاربروقی جارو کنید.

فلزیاب اندروید

فلزیاب اندروید

فلزیاب با اندازه گیری میدان مغناطیسی در اطراف محل گوشی اندروید شما کار می کند. آن با اندازه گیری پایه شروع می شود، سپس وقتی یک فلز را تشخیص می دهد، اندازه گیری افزایش می یابد و رنگ از سبز به قرمز تغییر می کند. متاسفانه، صدای هشدار را به شما نشان نمیدهد اگر شما نزدیک هستید. طبق اندازه گیری شرکت فلزیاب IKPV موارد مانند ورقه های فلزی، پیچ های کوچک، حلقه ازدواج، سکه و سایر هدف های کوچک را می تواند شناسایی کند. شما احتمالا هیچ گنجینه ای را به این برنامه نداشته اید، اما ممکن است به شما کمک کند اشیاء کوچک گم شده در منزل خود را را با برنامه فلزیاب اندروید پیدا کنید.

محصولات مرتبط شرکت فلزیاب IKPV

اگه به فکر جستجوی فلزات دفن شده در عمق زیاد در تلفن های هوشمند هستید و یا میخواهید در مناطق صعب العبور کاوش کنید و از حمل و نقل فلزیاب های سنگین با شارژ دهی کم خسته شده اید می توانید یکی از فلزیاب های زیر را برای کاوش های خود در مناطق ناهموار انتخاب نمایید:

جهت خرید فلزیاب از دفتر فروش فلزیاب در تهران با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

درباره نویسنده: فلزیاب فروش

درود بر شما کاربران عزیز سایت IKPVDERAK. بنده مدیر این وب سایت دعوت می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب به شبکه های اجتماعی ما مراجعه کنید یا با شماره 09917579001 تماس بگیرد.