شرکت های بسیاری در سطح جهان در بخش تولید تجهیزات و ملزومات فلزیاب فعال هستند، در این متن به اختصار به معرفی شرکت های برتر تولید کننده فلزیاب در جهان پرداخته ایم.

شرکت های برتر تولید کننده فلزیاب در جهان

شرکت های برتر تولید کننده فلزیاب در جهان

شرکت های برتر تولید کننده فلزیاب در جهان

شرکت FISHER

شرکت FISHER

شرکت FISHER

شرکت فیشر آمریکا یکی از سردمداران صنعت فلزیاب در جهان که اولین سری از فلزیاب ها را تولید کرده است. این شرکت از سال ۱۹۳۱ نامی قابل اعتماد صنعت شناسایی فلز بوده است که توسط مهندس و مخترع مشهور جهانی، دکتر گرهارد فیشر تاسیس شد.

شرکت IKPV

شرکت IKPV

شرکت IKPV

شرکت IKPV یکی از شرکت های پیشرو در حوزه تولید فلزیاب است که محصولاتی مانند مگنومتر، آنتن راداری، نقطه زن پالسی، اسکنر پالسی، شاقول و … عرضه می کند. این شرکت در سال ۲۰۱۹ بسیار محبوب بوده است و در بیشتر استان های کشور نمایندگی فروش فلزیاب داشته و بیش از ۴۰ نفر پرسنل دارد. برخی از محصولات این شرکت عبارتند از:

شرکت MINELAB

فلزیاب Minelab

شرکت MINELAB

شرکت ماینلب در کشور استرالیا یکی دیگر از شرکت های فعال در این حوزه که در بین کاربران به داشتن محصولاتی مقرون به صرفه و بدون خطا برای کاوش های سطحی در ساحل و آب های شور معروف است. این شرکت در حال حاضر محصولاتی در حوزه تجهیزات فلزیاب، طلایاب، گنج یاب و مین یاب عرضه می کند. برخی از محصولات این شرکت عبارتند از:

شرکت OKM

شرکت OKM

شرکت OKM

شرکت OKM آلمان با مدیریت Andreas Krauß و Ingolf Müller یکی از شرکت های برتر تولید کننده فلزیاب در جهان است که محبوب ترین فلزیاب ها را به خود اختصاص داده است. این شرکت بهترین اسکنر های زمین را تولید می کند و محصولات آن در بیشتر کشورهای جهان به فروش می رسد. شرکت تولید کننده فلزیاب OKM در سال ۲۰۰۲ میلادی در کشور آلمان فعالیت خود را در زمینه تولید انواع دستگاه های فلزیاب، طلایاب و گنج یاب آغاز نمود. متخصصین و مهندسین شرکت فلزیاب OKM آلمان از همان سال های اول شروع فعالیت، موفق به تولید فلزیاب هایی شدند که مورد توجه همه اپراتورها قرار گرفت و باعث به وجود آمدن تحول بزرگی در زمینه تولید فلزیاب و کاوش فلزات شد. برخی از محصولات این شرکت عبارتند از:

شرکت Garrett

شرکت Garrett یکی از شرکت های برتر تولید کننده فلزیاب در جهان

شرکت Garrett یکی از شرکت های برتر تولید کننده فلزیاب در جهان

شرکت Garrett در سال ۱۹۶۴ تاسیس شده است و در حال حاضر در حوزه تجهیزات امنیتی، مین یاب و فلزیاب تفریحی فعال است. این شرکت محصولاتی کم خطا برای شناسایی فلزات مختلف در لیست خود دارد. از محصولات شرکت فلزیاب گرت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

جهت خرید بهترین فلزیاب ها میتوانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

درباره نویسنده: فلزیاب فروش

درود بر شما کاربران عزیز سایت IKPVDERAK. بنده مدیر این وب سایت دعوت می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب به شبکه های اجتماعی ما مراجعه کنید یا با شماره 09917579001 تماس بگیرد.