در کاوش های خود اگر از فلزیاب قدیمی استفاده می کنید، باید به فکر سرویس و تعمیر فلزیاب باشید. ما با داشتن تیم متخصص و تعمیر انواع فلزیاب کاوش خوبی را برای شما به ارمغان می آوریم. کافی است برای تعمیر فلزیاب خود با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید.

یوسف صمدی ، مالک کمپانی IKPV ( فلزیاب صمدیتعمیر فلزیاب ، طراحی مدارهای الکترونیک و شرکت تولیدی خود را به مدت ۲۰ سال پیش، زمانی که تصمیم گرفت یک شرکت کوچک داشته باشد، اداره کرد. او همیشه رابطه بسیار خوبی با تمام مشتریان خود داشت و درخواست زیادی از طرف اپراتورها داشت.

خدمات تخصصی و تعمیر فلزیاب

تیم IKPV ده ها سال تجربه تولید و تعمیر فلزیاب دارند و منوی کامل خدمات را برای شما ارائه می کنند تا به شما در رسیدن به حداکثر موفقیت در هنگام کاوش کمک کنند. ما خدمات را برای هر فلزیاب ارائه می کنیم که به شما کمک می کند تا با استفاده از خدمات و افزایش عمر مفید دستگاه خود بیشترین کمک را از سرمایه گذاری خود دریافت کنید. هدف ما این است که به شما کمک کنیم تا هر چه سریع تر به کاوش برگردید و محصول خود را ایمن نگه دارید و به طور مداوم از آن در کاوش های خود استفاده کنید.

برخی از محصولات کمپانی IKPV

  • فلزیاب LEOPARD 16000
  • فلزیاب KOMATSU A-U-16
  • فلزیاب HOXNE
  • فلزیاب TACHAR T1

جهت خرید فلزیاب  از فلزیاب تهران می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

درباره نویسنده: فلزیاب فروش

درود بر شما کاربران عزیز سایت IKPVDERAK. بنده مدیر این وب سایت دعوت می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب به شبکه های اجتماعی ما مراجعه کنید یا با شماره 09917579001 تماس بگیرد.