آیا تا کنون به نقش اجنه و موکل در دفینه یابی فکر کرده اید؟ برخی از کاوشگران در زمان حفاری شخصی را که به گفته خود دارای موکل است (با اجنه در ارتباط است) و قادر است زیر زمین را با تمام جزئیات ببیند و طلسمات و تله ها را باطل کند به دنبال خود می برند و با توجه به نظریات آن کاوش خود را انجام می دهند.

اجنه و موکل در دفینه یابی

اجنه و موکل در دفینه یابی

این اشخاص ادعا می کند که عین نسخه گنج را در زیر زمین برای شما تشریح می کند تا شما باور کنید که واقعا چیزی دیده است، به صورتی که حتی چین های دامن تندیس ها و تعداد مروارید ها و دیگر اجناس را به شما می گوید. این اشخاص ادعا دارند که سالها برای بدست آوردن این موکل ها سختی کشیده اند. در ادامه با ما همراه باشید تا به بحث در مورد نقش اجنه و موکل در دفینه یابی بپردازیم و ببینیم که حرف این افراد راست یا دروغ.

نقش اجنه و موکل در دفینه یابی

موکل عبارت است از جن یا ملکی که توسط انسان به تسخیر در آمده و انسان او را مجبور به انجام کار های غیر مادی و ماورایی می کند. اشخاصی که می گویند از طریق اجنه و موکل در دفینه یابی موفق هستند، ادعا دارند که شرایط ریاضت و چله نشینی را گذارنده اند. ریاضت به معنای مطلق، عبارت است اینکه انسان از هر راه ممکن، جسم خود را به مشقت بیندازد تا مهارت ها و توانمندی هایی را در بعد روحی به دست آورد که گذراندن این مراحل نیاز به بی نیازی از مال دنیا، ایمان و قوت خاصی دارد.

با توجه به موارد گفته شده می توان به این نتیجه رسید فردی که ریاضت می کشد دیگر احتیاجی به مال دنیا و مادیات آن ندارد و به دنبال تجلی روح خود و اهدافی بزرگتر از مال دنیا است و هرگز به دنبال جستجوی گنج نیست. در اینجا می توانیم نتیجه بگیریم که اگر بارها با دستگاه فلزیاب به کاوش پرداخته و حتی محل دفینه را از نظر خود پیدا کرده اید اما موفق به کشف دفینه در زمان حفاری نشده اید، نباید به دنبال خرافات رفت.

نتیجه گیری گیری نهایی

در روایات و آیات قرآن آمده است جن یک موجود خیالی نیست و یک موجود واقعی مادی است که ارتباط با او امکان پذیر است و عده ای هم با جن ارتباط برقرار کرده اند. خلقت جن روی زمین قبل از خلقت انسان ها بوده است و قرآن مجید وجود جن را تصدیق کرده است. تسخیر و به کارگیری اجنه و موکل در دفینه یابی گرچه ممکن است، اما معدود افرادی در طول تاریخ قادر به این کار بوده و هر فردی قادر به این کار نمی باشد پس فریب افراد کلاهبرداری که ادعای ارتباط با اجنه و موکل گنج را دارند نخورید و بهتر است که در کاوش های خود از یک فلزیاب استفاده کنید تا اینکه بخواهید به اجنه و خرافات دروغین افراد کلاهبردار اعتماد کنید.

جهت خرید فلزیاب و مشاوره رایگان از نمایندگی فلزیاب تهران می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید

درباره نویسنده: فلزیاب فروش

درود بر شما کاربران عزیز سایت IKPVDERAK. بنده مدیر این وب سایت دعوت می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب به شبکه های اجتماعی ما مراجعه کنید یا با شماره 09917579001 تماس بگیرد.