بسیاری از کاربران از ما پرسیده اند که آیا فلزیابی سودآور است یا خیر؟ تشخیص فلزات می تواند یک سرگمی سوداور برای کسانی باشد که این کار را دوست دارند. در حالی که ممکن است یافته های زیادی را کشف کنید که برخی از آن ها ممکن است بسیار ارزشمند باشند، اما واقع گرایانه نیست که با این کار ثروتمند شوید. به عبارت دیگر باید زمان و تحقیقات بسیار زیادی را به ردیابی فلزات اختصاص دهید تا بتوانید هدف های با ارزش را پیدا کنید. این ایده خوبی نیست که شغل روزانه خود را رها کرده و به کاوش فلزات بپردازید، اما قطعات می تواند یک سرگرمی سودآور باشد.

آیا فلزیابی سودآور است ؟

آیا فلزیابی سودآور است ؟

آیا فلزیابی سودآور است ؟

تعداد بیشماری از مکان هایی وجود دارد که شما می توانید برای کاوش فلزات استفاده کنید، اما زمان خود را صرف تحقیق و انتخاب مکان هایی با پتانسیل بالا کنید تا شانس موفقیت خود را افزایش دهید. اگر به دنبال یافتن هدف های با ارزش در هنگام کاوش هستید و می خواهید بدانید که آیا فلزیابی سودآور است یا خیر می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۰۱ تماس بگیرید یا استراتژی های زیر را دنبال کنید.

جواهرات را در سواحل یا در رودخانه ها پیدا کنید

تشخیص در ساحل می تواند به شما هدف هایی ارزشمند را بدهد. همه چیز از سکه های عمومی گرفته تا جواهرات گران قیمت یا طلا. این اشیاء برای مردمی است که قبل از شنا کردن در آب آن ها را از دست می دهند. گاهی اوقات این جواهرات گم شده در شن مدفون می شود و تنها منتظر شما است که فلزیاب را بر روی آن عبور دهید. همچنین ممکن است که کسانی که جواهرات خود را در آب می پوشند، آن ها را در حالی که شنا می کنند از دست بدهند. به خصوص در آب سردتر که باعث کوچک شدن انگشتان می وشد و موجب می شود که حلقه ها از دستان شما خارج شوند.

ببینید که چگونه در رودخانه می توانید گنج پیدا کنید

پیدا کردن سکه در بعد از مناسبت های بزرگ

این استراتژی شامل کاوش بعد از یک مناسبت بزرگ است. در مورد چیزهایی مانند کنسرت هایی که در فضای باز برگزار می شوند، بازارهای کشاورزان، نمایشگاه های عتیقه و یا هر رمناسبت بزرگ دیگری که در فضای بیرون رخ می دهد فکر کنید. رویدادهایی مانند این اغلب در پارک های شهری یا سایر فضاهای باز رخ می دهند. هر جا که تعدادی زیادی از افراد جمع شده اند حتما سکه هایی دارند که از جیب ان ها بیرون می افتد یا در شلوغی آنجا وسایل خود را گم می کنند.

 

درباره نویسنده: فلزیاب فروش

درود بر شما کاربران عزیز سایت IKPVDERAK. بنده مدیر این وب سایت دعوت می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب به شبکه های اجتماعی ما مراجعه کنید یا با شماره 09917579001 تماس بگیرد.